Kachlová krbová kamna Faro - kachlový sokl, barva zelená s terciálním spalováním.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0424637010000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kachlová krbová kamna FARO - kachlový sokl, zelená jsou kamna rustikálního designu, ale s moderním terciálním spalováním. Kamna jsou vhodná jak pro vytápění rodinných domů, tak pro
chaty a chalupy. Výkonem 3 - 6,3 kW jsou vhodná do nízkoenergetckých domů.
Do kamen můžete navíc vložit akumulační sadu tvarovek o hmotnosti 65 kg pro prodloužení předávání tepla do prostoru pozvolným sáláním
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Velké sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem Easy Control pod dvířky. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin pr.150 mm.
Kamna Faro jsou v nabídce v provedení lesklá kachle hnědá, medovník, zelená a slonová kost.
Volitelní příslušenství: akumulační sada 65 kg
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,3 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 113,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 783,0 mm |
| Hmotnost: | 169,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 65,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 745/1100/451 |