Kachlová krbová kamna Fantasy 2 s pláštěm
z moderních hladkých keramických kachlí a možností osazení dodatečné akumulace vyniknou v každém interiéru.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | FAN 2 |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna FANTASY 2 jsou obložena hladkými moderními keramickými kachlemi, na výběr je několik barevných glazur. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat.
Kamna FANTASY 2 jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena
šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (38 kg) pro prodloužení doby sálání
tepla v době po vyhasnutí ohně.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 229,0 mm |
| Hmotnost: | 193,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 38,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 557/1455/402 |