Moderní krbová kamna Esquina H - plech zaujmou čistými liniemi a výrazným s rohovým prosklením.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | ESQYDH 30 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna ESQUINA H - plech jsou moderní kamna s ocelovým pláštěm v černé barvě a čistým rohovým prosklením . Kamna Esquina H jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (30 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Madlo dvířek je perforované, takže i během topení zůstává přijemně chladné. Spalovací komora je vyložena tvarovkami Igniton, které jsou odolné vůči extrémním teplotám a zároveň přispívají k akumulaci tepla. Na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem na boku pod dvířky.
Na horní desce je mřížka pro konvekční proudění ohřátého vzduchu.
Ke kamnům je možné připojit boční ocelový dřevník - na levou nebo pravou stranu (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 7,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 292,0 mm |
| Hmotnost: | 160,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 30,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 417/1456/417 |