Krbová kamna Epic - Titan s automatickým dovíráním dveří.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0435315010000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová krbová kamna Epic - Titan s terciálním spalováním a designovými celoskleněnými dvířky potěší každého, kdo má rád jednoduché linie. Horní ocelová deska a bočnice jsou v šedostříbrné barvě Titan.
Kamna tvaru elipsy mají regulovatelný výkon 3,4 - 6,7 kW, jsou certifikovaná na plynotěsnost a jsou tak vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy.
Ohniště kamen je vyloženo žárobetonovými tvarovkami, na dně je pevný rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje dopalování zbytkových částic. Nad ohništěm jsou dva vermikulitové deflektory.
Kamna mají automatické dovírání dvířek - stačí je pustit a dvířka se zaklapnou sama.
Uzavíratelný přívod externího vzduchu pro hoření přichází do kamen přírubou pr. 100 mm ze zadní/spodní stěny. Množství vzduchu se reguluje jedním ovládacím prvkem Easy Control pod dvířky. Díky možnosti uzavření externího vzduchu nedochází k tepelným ztrátám.
Tento model má horní nebo zadní vývod kouřovodu pr. 150 mm.
Kamna je možné pomocí speciální příruby napojit i na koncentrický komín, který zajišťuje odvod spalin i přívod spalovacího vzduchu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 119,9 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 058,0 mm |
| Hmotnost: | 134,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 99,8 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 526/1208/386 |