Krbová kamna Emiliana - steel s celolitinovým ohništěm
a varnou plotýnkou.
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | Emilianasteel |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Emiliana - steel jsou kamna s dvouplášťovou konstrukcí a ocelovým obkladem v černém smaltu a varnou plotýnkou na horní litinové desce. Kamna vytopí prostor o objemu až 180 m3.
Teplý vzduch se šíří do prostoru konvekčním prouděním v meziplášti kamen a větracími otvory v horní litinové desce.
Kamna mají třízónové spalování, regulace primárního vzduchu je kolečkem ve dvířkách k popelníku,
sekundární vzduch se ovládá šoupátky nad a pod dvířky ohniště.
Dvířka i ohniště jsou litinové, v ohništi je otočný rošt a velký popelník, který je přístupný přes samostatná popelníková dvířka, takže popel můžete vynést i během hoření.
Kouřovod pr. 120 mm se napojuje z horní desky, kamna nemají externí přísun vzduchu pro hoření .
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 186,0 m3 |
| Účinnost: | 88,7 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 121,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm /š./v./hl): | 453/950/490 |