Krbová kamna Emiliana - kachle bordo s celolitinovým ohništěm
a varnou plotýnkou.
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | Emilianabordo |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Emiliana - kachle bordo jsou kamna s dvouplášťovou konstrukcí a masivním kachlovým obkladem a varnou plotýnkou na horní litinové desce. Kamna vytopí prostor o objemu až 180 m3.
Masivní kachlový obklad dlouho drží naakumulované teplo, teplý vzduch se zároveň šíří do prostoru
konvekčním prouděním v meziplášti kamen a větracími otvory v horní litinové desce.
Zároveň ale kachle nedosahuje takové povrchové teploty jako např. litina, takže nehrozí nebezpečí popálení. Kamna je možné umístit cca 20 cm od nábytku (z boční strany).
Kamna mají třízónové spalování, regulace primárního vzduchu je kolečkem ve dvířkách k popelníku,
sekundární vzduch se ovládá šoupátky nad a pod dvířky ohniště.
Dvířka i ohniště jsou litinové, v ohništi je otočný rošt a velký popelník, který je přístupný přes samostatná popelníková dvířka, takže popel můžete vynést i během hoření.
Kouřovod pr. 120 mm se napojuje z horní desky, kamna nemají externí přísun vzduchu pro hoření .
Kamna Emiliana jsou v nabídce v barvách bordo a bílá .
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 186,0 m3 |
| Účinnost: | 88,7 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 135,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm /š./v./hl): | 453/950/490 |