Oválná krbová kamna Ember - černý lak s možností osazení dodatečné akumulace je možné připojit na koncentrický komín.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0435315100000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna EMBER - černý lak jsou kamna ve tvaru elipsy, takže je můžete umístit k rovné stěně, do rohu i do středu pokoje.
Kamna EMBER jsou vhodná do nízkoenergetických domů. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru . Kamna Ember umožňují připojení na koncentrický dvouvrstvý komínový systém, který zajišťuje jak odvod spalin, tak přívod spalovacího vzduchu pro hoření. K připojení je potřeba objednat přírubu pro koncentrický komín (volitelné příslušenství).
Velké zaoblené sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního, sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Externí přívod vzduchu je uzavíratelný, aby nedocházelo k tepelným ztrátám. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Konvekční proudění teplého vzduchu je přes mřížky v horní desce.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační sadu (80 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Kamna Ember mají certifikaci na plynotěsnost - RLU - což znamená, že při hoření nepotřebují vzduch z místnosti.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 802,0 mm |
| Hmotnost: | 123,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 80,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 526/1201/386 |