Litinová krbová kamna E-30 M černý lak s výkonu 9 kW jsou kamna vhodná do větších interiérů.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2003063 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Litinová sálavá kamna E-30 M černý lak jsou jednoplášťová kamna moderního designu, s velkým
čistým prosklením a velkou spalovací komorou s vysokou efektivitou spalování.
Během topení se nahřeje celý litinový povrch kamen a teplo se šíří do okolí dlouhou dobu příjemným sáláním. Povrchová teplota kamen je vyšší než u konvekčních kamen.
Výkonem 9 kW jsou kamna vhodná do větších interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo litinou s bílou reflexní povrchovou úpravou, na dně je rošt s vyjímatelným popelníkem, nožky jsou výškově stavitelné.
Ovládání primárního vzduchu pod rošt a sekundárního vzduchu na oplach skla Airwash je dvěma
páčkami ve spodní části. Kamna lze připojit na externí přísávání vzduchu pr. 80 mm dozadu.
Model E-30 je v nabídce ve velikosti S, M a L.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 9,5 kW |
| Maximální výkon: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 260,0 m3 |
| Účinnost: | 79,2 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 150,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 590/741/492 |