Litinová krbová kamna E-20 SE černý lak jsou nejmenší z řady kamen Hergom.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2008670 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Litinová sálavá kamna E-20 SE černý lak jsou jednoplášťová kamna moderního designu,
s prosklením bez ozdobných mřížek a vysokou efektivitou spalování.
Během topení se nahřeje celý litinový povrch kamen a teplo se šíří do okolí dlouhou dobu příjemným sáláním. Povrchová teplota kamen je vyšší než u konvekčních kamen.
Výkonem 5, 7 kW (3,9-10) jsou kamna vhodná do středně velkých interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo žáruvzdornými cihličkami, na dně je rošt s vyjímatelným popelníkem za samostatnými popelníkovými dvířky.
Ovládání spalovacího procesu a vzuchu na oplach skla Airwash je šoupátkem nad dvířky. kouřovod pr.150 mm je pouze horní. Tento model nelze připojit na externí přísávání vzduchu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 90,0 kg |
| Maximální délka polen: | 42,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 582/752/448 |