Moderní ocelová kamna Dexter S3 s třístranným prosklením pro pohled do ohně ze všech stran.
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 072114 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna DEXTER S3 - třístranné prosklení s širokým ohništěm a rohovým třístranným prosklením vyniknou v každém interiéru. Díky elegantnímu prosklením bez dělících sloupků uvidíte plameny ze všech stran!
Kamna Dexter S3 si navíc můžete přizpůsobit dle vašich představ - zvednout o spodní podstavec
v.19 cm (1-2 ks), doplnit boční zásobníky na dřevo (na šířku nebo na výšku) nebo horní nástavce, do kterých navíc můžete osadit sadu akumulačních tvarovek HMS o váze 45 kg a prodloužit předávání tepla cca o 4 hodiny.
V horní desce kamen jsou štěrbiny pro konvekční proudění teplého vzduchu.
Dvířka se otevírají do boku, panty jsou vlevo, klika vpravo.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je rošt s popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky. Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní nebo spodní strany.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 165,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 862,0 mm |
| Hmotnost: | 164,0 kg |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 45,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 618/957/424 |