Krbová vložka s teplovodním výměníkem Navi SM s rovným čelním prosklením a výkonem výměníku cca 10 kW.
| Výrobce | Defro Home |
| Kód produktu | Q65 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka s teplovodním výměníkem Navi SM s rovným čelním prosklením Black line má celkový výkon 14 kW (5,6 - 16,8 kW), z toho teplovodní výkon výměníku cca 10 kW.
Krbové vložky mají ocelovou konstrukcí, ohniště je vyložené žáruvzdornými tvarovkami Ceramiton, vyztuženými ocelovými drátky, na dně je rošt s popelníkem, nožky jsou stavitelné..
Všechny modely jsou vybaveny centrálním přívodem externího vzduchu. Sekundární přívod vzduchu oplachuje sklo dvířek a zabraňuje tak usazování nečistot. Terciální vzduch přichází do ohniště přes trysky v zadní stěně. Regulace spalovacího vzduchu je jediným ovládacím prvkem. Bezpečnost zajištuje integrovaná vychlazovací smyčka.
Čistící otvory pro vyčištění výměníku jsou nově na bočních stranách výměníku v horní části krbové vložky, takže revizní otvory pohledově neruší čelní stranu krbové obestavby.
Volitelné příslušenství: černá vystýlka, dvojité sklo dvířek, černá klika, klika na levé straně, krycí rámeček
mělký, krycí rámeček hluboký.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 14,0 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 10,0 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 45,0 l |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Účinnost: | 83,4 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,0 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 287,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 625/1332/485 |