Litinová krbová kamna Craftsbury černý lak krásně vyniknou v každé domácnosti. Výkonem 7 kW jsou kamna vhodná do středně velkých interiérů.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2078200 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Litinová sálavá kamna Craftsbury černý lak jsou jednoplášťová kamna tradičního designu, s velkým
prosklením s ozdobnou mřížkou. Krásná struktura litiny a jednoduché linie vyniknou v každé domácnosti.
Během topení se nahřeje celý litinový povrch kamen a teplo se šíří do okolí dlouhou dobu příjemným sáláním. Povrchová teplota kamen je vyšší než u konvekčních kamen.
Výkonem 7 kW jsou kamna vhodná do středně velkých interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo litinou s bílou reflexní povrchovou úpravou, na dně je rošt s popelníkem, nožky jsou výškově stavitelné.
Ovládání primárního vzduchu pod rošt a sekundárního vzduchu na oplach skla Airwash je jednou
páčkou ve spodní části. Kamna lze připojit na externí přísávání vzduchu při objednání adaptéru
(volitelné příslušenství).
Kamna se dodávají ve dvou variantách povrchu - matný černý lak a hnědý smalt.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Maximální výkon: | 11,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 210,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 608,0 mm |
| Hmotnost: | 130,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 602/774/502 |