Litinová krbová kamna CORNA PS - třístranné prosklení, černý lak od firmy LEDA nabízí pohled do plamenů ze všech stran!
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003-02257 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
CORNA PS - třístranné prosklení, černý lak jsou moderní celolitinová krbová kamna čtvercového půdorysu s designovým třístranným prosklením. Díky velkému prosklení uvidíte oheň ze všech stran pokoje!
Kamna Corna PS jsou bez vnitřních šamotových tahových přepážek v horní části.
Tělo krbových kamen Corna PS je z litiny. Ohniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami, které odráží teplo zpět do ohniště, tím se zvyšuje spalovací teplota a snižují emise. Na dně je speciální šamot, bez roštu. Na ohništěm jsou 3 přepážky (deflektory) směrující tok spalin.
Rohová dvířka jsou po krajích designově podtmavena a jsou vybavena samozavíracím mechanismem. Pro přikládání se otvírají pouze boční skla - levé nebo pravé, pomocí odnímatelné kličky. Čelní sklo je pevné, neotvírá se.
Regulace hoření je jedním ovládacím prvkem pod čelním sklem.
Kouřovod pr. 130 mm je možné napojit pouze nahoru, příruba pro napojení externího spalovacího vzduchu pr. 100 mm je spodní nebo zadní.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 285,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 380/1519/380 |