Litinová krbová kamna CORNA - černý lak od firmy LEDA pro milovníky hranatých tvarů ! Kamna jsou vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů!
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003-02276 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
CORNA - černý lak jsou moderní celolitinová krbová kamna čtvercového půdorysu od firmy Leda, která vychází z modelu speciálních akumulačních kamen Colona.
Kamna Corna jsou ovšem bez vnitřních šamotových tahových přepážek v horní části.
Kamna Corna mají výkon 4 kW a jsou tak vhodná pro nízkoenergetické domy !
Tělo krbových kamen Corna je z litiny. Ohniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami, které odráží teplo zpět do ohniště, tím se zvyšuje spalovací teplota a snižují emise. Na dně je speciální šamot, bez roštu. Rovná dvířka s izolačním dvojitým sklem jsou po krajích designově podtmavena a jsou vybavena samozavíracím mechanismem.
Regulace hoření je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Kouřovod pr. 130 mm je možné napojit nahoru nebo dozadu, příruba pro napojení externího spalovacího vzduchu pr. 100 mm je spodní nebo zadní.
Kamna lze také doplnit otočnou podložkou s hrdlem (při horním napojení kouřovodu !) a díky tomu můžete kamna pohodlně otáčet v interiéru až o 360° a vidět tak oheň ze všech stran.
Volitelné příslušenství: otáčecí podložka
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 175,0 mm |
| Hmotnost: | 250,0 kg |
| Maximální délka polen: | 25,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,4 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 380/1247/380 |