Jedinečná, moderní, oválná kamna Clou Xtra 2.0 s kulatými dvířky .
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 073101 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
CLOU XTRA 2.0 jsou moderní krásná kamna pro každého, kdo hledá něco
úplně jiného: oválný tvar elipsovitého tvaru, kulatá litinová dvířka s velkým
prosklením, velká klika z elegantního dřeva vytváří mimořádnou kombinaci.
Kamna jsou navíc vybavena akumulačními tvarovkami o váze 108 kg a systémem
Xtra, který prodlužuje předávání tepla zdravým sáláním až na 12 hodin.
V horní desce kamen je zavírací mřížka, díky které kamna při otevření fungují
jako konvekční a při zavření po natopení kamen jako akumulační.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je rošt s popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou na pravém boku kamen. Kouřovod lze napojit
nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní nebo spodní strany.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Maximální výkon: | 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 255,0 m3 |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 144,0 mm |
| Hmotnost: | 290,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 108,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 630/1296/450 |
| Ohniště v mm (š./v./hl): | 432/389/245 |