Moderní oválná krbová kamna Clou Compact Cook s varnou deskou, s kulatými dvířky .
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 087001 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
CLOU Compact Cook - s varnou deskou jsou moderní krásná kamna pro každého, kdo hledá něco
úplně jiného: oválný tvar elipsovitého tvaru, kulatá litinová dvířka s velkým
prosklením, velká klika z elegantního dřeva a navíc na horní desce varná deska vytváří
mimořádnou kombinaci. Takže teplo z kamen využijete ještě k ohřátí pokrmů !
Konvekční proudění ohřátého vzduchu z kamen je přes mřížky v horní boční části kamen.
Na plášť ohniště lze navíc navěsit akumulační desky HMS (38 kg) pro prodloužení předávání
sálavého tepla do prostoru.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je rošt s popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou na pravém boku kamen. Kouřovod pr. 130 mm
lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní nebo spodní strany.
Volitelné příslušenství: madlo (zábradlí) kolem horní varné desky, akumulační desky HMS, adaptér pro
zadní připojení externího vzduchu.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 165,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 884,0 mm |
| Hmotnost: | 122,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 38,0 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 520/1024/380 |
| Ohniště v mm (š./v./hl): | 328/321/212 |