Jedinečná, moderní, oválná kamna Clou Compact 2.0 s kulatými dvířky .
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 074101 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
CLOU Compact 2.0 jsou moderní krásná kamna pro každého, kdo hledá něco
úplně jiného: oválný tvar elipsovitého tvaru, kulatá litinová dvířka s velkým
prosklením, velká klika z elegantního dřeva a šikmá horní deska vytváří
mimořádnou kombinaci. Tento model je o něco menší s menším výkonem
než kamna Clou Xtra 2.0.
Do kamen je možné osadit sadu akumulačních tvarovek HMS o váze 38 kg
a prodloužit předávání tepla cca o 4 hodiny.
V horní desce kamen jsou štěrbiny pro konvekční proudění teplého vzduchu.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je rošt s popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou na pravém boku kamen. Kouřovod pr. 130 mm
lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní nebo spodní strany.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 165,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 880,0 mm |
| Hmotnost: | 117,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 38,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 520/1047/380 |
| Ohniště v mm (š./v./hl): | 328/349/225 |