Kachlová krbová kamna Čičmany se zdobenou kachlí v barvě slonová kost/zelená olivová jsou vhodná pro menší prostory.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0434325000000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kachlová krbová kamna ČIČMANY - kachle slonová kost/zelená olivová jsou kamna s ozdobnou kachlí vhodná jak pro vytápění menších rodinných domů, tak pro chaty a chalupy. Kamna vytopí až 114 m3 (dle tepelné ztráty domu).
Regulace primárního vzduchu je na spodní straně dvířek, regulace sekundárního vzduchu na oplach skla je nad dvířky. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Kouřovod je pr. 130 mm, takže je vhodný i pro starší komíny menšího průměru, lze jej napojit pouze z horní desky. Ve spodní části je otevřený úložný prostor na dřevo.
Kamna Čičmany jsou v nabídce v provedení kachle slonová kost/zelená olivová a kachle slonová kost/hnědá.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,3 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 114,0 m3 |
| Účinnost: | 80,2 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 117,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 669/956/356 |