Žárobetonová směs Carrath HF 37D-3/25 kg
s vysokým podílem cementu.
| Výrobce | Rath |
| Kód produktu | RA-R90260K25 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Žárobetonová směs Carrath HF 37D-3 /25 kg s vysokým obsahem hlinitého cementu s hydraulickou vazbou je vhodná pro vyzdívky kotlů a vyskoteplotních pecí do teploty 1200°C.
Návod k použití:
Před použitím se doporučuje důkladně rozmíchat suchou směs.
Potom přidat asi 3/4 doporučeného množství vody, míchat cca 1 minutu, potom
postupně dolít zbytek vody. Celková doba míchání by měla být cca 6 minut.
Formy nebo bednění před vylitím betonem natřete vazelínou, olejem nebo jiným tukem
Beton chraňte před vyschnutím 48 hodin . Odšalování je možné dle velikosti forem po 6-24 hodinách.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Balení: | 25,0 kg |
| Zrnitost v mm:: | 0-3 |
| Spotřeba vody:: | 3,5 l /25 kg |
| Objemová hmotnost: | 2100 kg/m3 |
| Pevnost v tlaku při 1100°C: | min. 60 MPa |
| Barva obalu: | červená |