Krbová kamna Carina FS ve tvaru válce v provedení antracitový lak.
| Výrobce | Ambi Fire |
| Kód produktu | 002B |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna CARINA FS jsou moderní ocelová kamna ve tvaru válce a praktickým uzavíratelným zásobníkem na dřevo. Kamna vyniknou v každém interiéru, můžete je umístit i do středu místnosti.
Regulovatelným výkonem 4-7 kW jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Velké obloukové sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora na polena dlouhá až 35 cm je vyložena světlými žárobetonovými tvarovkami, na dně je pevný litinový rošt, dveře mají dvouzámkové uzavírání, které zajišťuje lepší těsnost dvířek. Elegantní madlo dvířek je na pravé straně, elegantně schované v bočním plášti. Dvířka zásobníku se zavírají na magnet.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Kamna Carina je možné napojit také na koncentrický komín (dvouplášťový komín pro odvod spalin i přisávání externího vzduchu).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 170,0 m3 |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 093,0 mm |
| Hmotnost: | 143,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 484/1200/484 |