Krbová kamna Carina FS Serpentine ve tvaru válce s mastkovým obkladem. Provedení antracitový lak.
| Výrobce | Ambi Fire |
| Kód produktu | 002B Serp |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna CARINA FS Serpentine jsou moderní ocelová kamna ve tvaru válce s obkladem z italského mastku a praktickým uzavíratelným zásobníkem na dřevo. Kamna vyniknou v každém interiéru, můžete je umístit i do středu místnosti.
Regulovatelným výkonem 4-7 kW jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Velké obloukové sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora na polena dlouhá až 35 cm je vyložena světlými žárobetonovými tvarovkami, na dně je pevný litinový rošt, dveře mají dvouzámkové uzavírání, které zajišťuje lepší těsnost dvířek. Elegantní madlo dvířek je na pravé straně, elegantně schované v bočním plášti. Dvířka zásobníku se zavírají na magnet.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 170,0 m3 |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 093,0 mm |
| Hmotnost: | 170,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 484/1222/484 |