Krbová kamna Carina FG AKU ve tvaru válce s moderní čelní stranou z podtmaveného skla a integrovanou akumulační hmotou.
| Výrobce | Ambi Fire |
| Kód produktu | 002G |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna CARINA FG AKU jsou moderní ocelová kamna ve tvaru válce s čelní stranou z podtmaveného skla, s integrovanou akumulační hmotou v horní části kamen a praktickým výsuvným zásobníkem na dřevo. Kamna vyniknou v každém interiéru, můžete je umístit i do středu místnosti. Regulovatelným výkonem 4-7 kW jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Velké obloukové sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora na polena dlouhá až 35 cm je vyložena světlými žárobetonovými tvarovkami, na dně je pevný litinový rošt, dveře mají dvouzámkové uzavírání, které zajišťuje lepší těsnost dvířek. Elegantní madlo dvířek je na pravé straně, decentně schované v bočním plášti. Madlo je provětrávané, takže umožňuje bezpečnou manipulaci během topení,
Kamna jsou vyšší proti modelu Carina FG o horní nástavec, ve kterém jsou osazeny 4 akumulační
prstence o hmotnosti 64 kg, které se během topení nahřejí a tím prodlužují rovnoměrné sálání
tepla do prostoru.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 170,0 m3 |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 093,0 mm |
| Hmotnost: | 230,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 64,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 487/1575/487 |