Modulární krbová sestava Cannes s třístranným prosklením je vhodná do menších interiérů.
| Výrobce | Nordpeis |
| Kód produktu | NP-100120 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krbová sestava Cannes s třístranným prosklením je kombinací konvekčního
a sálavého topení. Je to prostorově nenáročná a kompaktní krbová sestava, která se hodí do každého interiéru. Výkonem 5,7 kW (3-9) je vhodná do menších interiérů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je ocelová krbová vložka Nordpeis N-21U s třístranným prosklením a bočním otvíráním
dvířek , Ohniště vyložené žáruvzdornými tvarovkami Thermotte je bezroštové, externí přisávání vzduchu ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou
pod dvířky. Panty jsou na levé straně čelního skla. Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka, přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch, Zároveň se nahřívá betonový plášť krbu a pozvolně sálá do prostoru.
Pro prodloužení akumulace lze sestavu doplnit akumulační masou Powerstone (52 kg) - pouze při zadním napojení kouřovodu.
Povrch betonových dílců je typický surový beton. V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby .
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 5,7 kW |
| Dávka paliva: | 1,3 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 52,0 kg |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Hmotnost: | 261,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 285,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 560/1603/452 |