Modulární konvekční krb BLOX U77 s třístranným
prosklením vynikne v každém moderním interiéru!
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1002169 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krb Blox U77 konvekční s designovým třístranným prosklením je unikátní kombinací technologie a designu.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace BLOX logicky uspořádaná a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je krbová vložka Hoxter UCKA 35/60/35/50 h s výsuvnými dvířky, třístranným prosklením, teplovzdušný ocelový výměník a betonový akumulační plášť z pohledového betonu o síle 28 mm.
Ohniště vyložené šamotovými deskami je bezroštové, externí přisávání vzduchu ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Ve spodní části je výškově nastavitelný podstavec. V horní části nad prstenci je integrovaná klapka komínového tahu s rozsahem uzavření 0-80%.
Záklop obestavby tvoří ocelová mřížka (neuzavíratelná), přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch, Zároveň se nahřívá betonový plášť krbu a pozvolně sálá do prostoru.
Sklo dvířek je u tohoto modelu vždy jednoduché, dělené.
Povrch betonových dílců je typicky nerovnoměrně probarven a není nutné jej již omítat.
V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby Hoxter, nyní nově v několika barevných odstínech.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně a cena na e-shopu je
pouze informační.
Vždy je dodáváme včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Dávka paliva: | 2,5 kg |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Hmotnost: | 508,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 704,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 771/1872/612 |