Modulární konvekční krb BLOX H60 T (tunel) je výbornou volbou pro moderní interiér!
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1002142 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krb Blox H60 T konvekční s oboustranným prosklením (tzv. Tunel) je
unikátní kombinací technologie a designu.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace BLOX logicky uspořádaná
a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je krbová vložka Hoxter HAKA 37/50 T s moderním oboustranným prosklením čelních a zadních dvířek, ocelový teplovzdušný výměník a betonový akumulační plášť z pohledového betonu o síle 28 mm.
Ohniště vyložené šamotovými deskami je bezroštové, externí přisávání vzduchu ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Ve spodní části je výškově nastavitelný podstavec, V horní části nad prstenci je integrovaná klapka komínového tahu s rozsahem uzavření 0-80%.
Záklop obestavby tvoří ocelová mřížka (neuzavíratelná), přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch, Zároveň se nahřívá betonový plášť krbu a pozvolně sálá do prostoru.
Panty krbové vložky jsou volitelné - vpravo/vlevo, prosklení dvířek může být
jednosklo/dvojsklo.
Povrch betonových dílců je typicky nerovnoměrně probarven a není nutné jej již omítat.
V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby Hoxter, nyní nově v několika barevných odstínech.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně a cena na e-shopu je
pouze informační.
Vždy je dodáváme včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Nominální výkon: | 10,0 kW |
| Dávka paliva: | 3,0 kg |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Hmotnost: | 487,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 803,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 600/1968/600 |