Modulární akumulační krb BLOX H60 je výbornou volbou pro moderní interiér a nízkoenergetický dům !
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1002117 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krb Blox H60 akumulační je unikátní kombinací technologie a designu.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace BLOX logicky uspořádaná
a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je krbová vložka Hoxter HAKA 37/50 s moderním čelním
prosklením, pět akumulačních prstenců pr. 440 mm a betonový akumulační plášť z pohledového
betonu o síle 28 mm.
Ohniště vyložené šamotovými deskami je bezroštové, externí přisávání vzduchu
ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Ve spodní části je výškově nastavitelný podstavec, V horní části nad prstenci je
integrovaná klapka komínového tahu s rozsahem uzavření 0-80%.
Záklop obestavby tvoří ocelová uzavíratelná mřížka, Při otevření mřížky začne do
prostoru proudit ohřátý vzduch, po uzavření mřížky se teplo akumuluje do pláště
krbu a pozvolně sálá do prostoru.
Panty krbové vložky jsou volitelné - vpravo/vlevo, prosklení dvířek může být
jednosklo/dvojsklo.
Povrch betonových dílců je typicky nerovnoměrně probarven a není nutné jej
již omítat. V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch
natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby Hoxter.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně a cena na e-shopu je
pouze informační.
Vždy je dodáváme včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 3,0 kW |
| Dávka paliva: | 4,5 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 110,0 kg |
| Doba výdeje tepla: | 12,0 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Hmotnost: | 592,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 803,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 600/1968/600 |