Modulární akumulační krb BLOX E75 s rohovým prosklením je výbornou volbou pro moderní interiér a nízkoenergetický dům !
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1002162 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krb Blox E75 akumulační je unikátní kombinací technologie a designu.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace BLOX logicky uspořádaná
a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je krbová vložka Hoxter ECKA 60/35/50 S s moderním rohovým
prosklením, 3 akumulační prstence pr.360 mm a betonový akumulační plášť
z pohledového betonu o síle 28 mm.
Ohniště vyložené šamotovými deskami je bezroštové, externí přisávání vzduchu
ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou
pod dvířky. Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Ve spodní části je výškově nastavitelný podstavec. V horní části nad prstenci je
integrovaná klapka komínového tahu s rozsahem uzavření 0-80%.
Záklop obestavby tvoří ocelová mřížka uzavíratelná, přes kterou při otevření do prostoru
proudí ohřátý vzduch, po uzavření se nahřívá betonový plášť krbu a pozvolně
pak dlouhou dobu sálá do prostoru.
Panty krbové vložky jsou volitelné - vpravo/vlevo (klika je pak na opačné straně než panty),
prosklení dvířek může být jednosklo 1dílné (ohýbané), jednosklo 2dílné (dělené)
a dvojsklo ohýbané.
Povrch betonových dílců je typicky nerovnoměrně probarven a není nutné jej
již omítat. V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch
natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby Hoxter.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně a cena na e-shopu je
pouze informační.
Vždy je dodáváme včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 4,0 kW |
| Dávka paliva: | 3,5 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 49,0 kg |
| Doba výdeje tepla: | 7,0 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Hmotnost: | 549,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 712,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 750/1877/550 |