Modulární kachlový krb Baracca 11 H s keramickým pláštěm a horní kobkou, s čelním designovým prosklením a možností dodatečné akumulace.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | BARXDHFZN 11 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární kachlový krb BARACCA 11 H s horní kobkou, s pláštěm z klasických keramických kachlí - typ kazeta od firmy Hein a s čelním designovým prosklením je kombinací konvekčního a sálavého topení.
Keramický obklad se během topení nahřeje a delší dobu sálá mírné teplo do prostoru.
Barvu kachle si můžete vybrat z cca 56 odstínů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den. Výkon krbu je 5,9 kW (3 - 7,7 kW).
Jádrem krbu je krbová vložka Romotop Heat s čelním prosklením a bočním otvíráním
čelních dvířek, sklo je dvojité, Ohniště je vyložené šamotovými deskami, v horní
části je systém deflektorů Double Spin pro vyšší účinnost spalování, na dně je rošt a popelník,
externí přisávání vzduchu ve spodní části je dozadu nebo dolů pomocí kolena 90°, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu. Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka,
přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch,
Do krbu je možné navíc osadit akumulační sadu horní (56 kg) a zavěsit akumulační sadu zadní
(54kg) pro prodloužení předávání tepla do prostoru.
Krb splňuje nejpřísnější ekologické normy dle směrnice Ecodesign.
Možnost dodání krbu včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál pláště: | keramické kachle |
| Nominální výkon: | 5,9 kW |
| Maximální výkon: | 7,7 kW |
| Dávka paliva: | 1,6 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 110,0 kg |
| Účinnost: | 86,0 % |
| Hmotnost: | 323,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 352,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 854/1749/525 |