Rohová krbová kamna Axon s bočním zásobníkem na dřevo a s možností osazení dodatečné akumulační hmoty.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0433120000000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna AXON - rohové prosklení jsou rohová kamna tvaru krbu, s bočním zásobníkem na dřevo a možností doplnění akumulační hmoty a bočního sedátka.
Kamna AXON s terciálním přísunem vzduchu jsou vhodná do nízkoenergetických domů. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru .
Velké pravé rohové sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, dno je plné, bezroštové, v horní části jsou dva deflektory pro dopalování zbytkových částic.
Regulace primárního, sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem Easy Control pod dvířky. Externí přívod vzduchu je uzavíratelný, aby nedocházelo k tepelným ztrátám. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Konvekční proudění teplého vzduchu je přes mřížky v ocelovém plášti.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační sadu (92 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Ve spodní části pod dvířky je výklopný zásobník na třísky a krbové příslušenství.
Ke kamnům je možné objednat boční ocelové sedátko a vytvořit tak útulné posezení .
Volitelné příslušenství: akumulační sada Axon, ocelové sedátko .
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 126,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 141,0 mm |
| Hmotnost: | 165,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 92,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 858/1254/379 |