Teplovodní krbová kamna Avesta II s obkladem z pískovce Woodstone , s jednoduchými zaoblenými liniemi.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0434617600000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Elegantní teplovodní krbová kamna Avesta II potěší každého, kdo má rád jednoduché
zaoblené linie. Černý ocelový korpus je na bocích doplněn o obklad z přírodního
hladkého pískovce Woodstone Prestige.
Kamna mají celkový výkon 10,2 kW, z toho 7,8 kW do vody a cca 2,4 kW do okolního prostoru.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Vzduch přichází do kamen otvorem v zadní stěně pr. 100 mm
a jeho množství je regulováno jedním ovládacím prvkem Easy Control.
Tento model má horní vývod kouřovodu pr. 150 mm.
V horní části kamen je regulátor zatápěcí klapky pro lepší rozhoření kamen.
Do kamen lze doplnit vychlazovací smyčku jako ochranu proti přetopení kamen (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+pískovec |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 10,2 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 7,8 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 184,0 m3 |
| Účinnost: | 78,9 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 197,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š-/v./hl): | 525/983/509 |