Krbová vložka Austroflamm 45x51 K 2.0 s čelním prosklením a bočním otvíráním dvířek je vhodná do moderních akumulačních i teplovzdušných staveb.
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 360100 |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka Austroflamm 45x51 K 2.0 s čelním prosklením a bočním otvíráním dvířek
je vhodná do moderních akumulačních i teplovzdušných staveb krbů.
Na vložku lze osadit až dva akumulační boxy, zavěsit sadu akumulačních desek HMS (55 kg,
případně za vložku napojit akumulační výměník.
Sklo dvířek je designově podtmavené, dvířka mají standartně panty vlevo, ale lze je
přehodit na pravou stranu. Ohniště má plné dno bez roštu a popelníku a je vyloženo
žáruvzdornými tvarovkami Keramott. Vložka je zakončena litinovou natáčecí kopulí pr. 160 mm
(2x 360°) pro snadné napojení do komína. Ve spodní části je příruba pro napojení
externího přisávání vzduchu, regulace hoření se provádí jednou páčkou pod dvířky.
K vložce je možné objednat začišťovací rámeček 1x90°v černé barvě (volitelné příslušenství).
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 80,8 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,1 kg |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Hmotnost: | 95,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl):: | 506/1220/537 |