Krbová kamna Atlantik 7 - plech s ocelovým pláštěm a obloukovým designovým prosklením dvířek.
| Výrobce | ABX |
| Kód produktu | Atlantik7-plech |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna ATLANTIK 7 - plech jsou kamna tvaru elipsy s ocelovým pláštěm v černé barvě
a designovým podtmaveným obloukovým prosklením dvířek.
Spalovací komora je vyložena žáruvzdornými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je dvěma ovládacími prvky pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
V zadní stěně kamen jsou průduchy pro konvekční proudění ohřátého vzduchu.
Ve spodní části je uzavíratelný prostor pro uložení třísek a podpalu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Maximální výkon: | 8,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 106,0 m3 |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 944,0 mm |
| Hmotnost: | 170,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 599/1100/483 |