Litinová krbová kamna Aruba tradičního designu
s bočními přikládacími dvířky v provedení bílý smalt.
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003‐01497 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová kamna ARUBA - boční přikládací dvířka, bílý smalt od německého výrobce Leda jsou kompaktní kamna tradičního designu s masivní konstrukcí a velkým prosklením.
Dokonalé spalování a pohodlné přikládání s možností přikládání i z boku kamen zvyšuje komfort užívání. Pro přístup k popelníku slouží samostatná popelníková dvířka.
Nespornou výhodou je i možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru pomocí sady pro EPV (volitelné příslušenství).
Povrchová úprava je bílý smalt.
PŘEDNOSTI KAMEN ARUBA:
– tepelně odolná kamna s vysokou akumulační kapacitou
– vysoká účinnost
– široká spalovací komora pro polena až 50 cm
– kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
– boční dvířka na pravé straně kamen pro čisté a bezpečné přikládání
- samostatná popelníková dvířka pro přístup k popelníku i během topení
- odnímatelná klika pro otvírání bočních dvířek
– pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou páčkou
– kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
– možnost připojení externího přívodu vzduchu (volitelné)
– zadní nebo horní vývod kouřovodu
– na dně velký litinový zvedací rošt a popelník
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Maximální výkon: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 300,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 610,0 mm |
| Hmotnost: | 185,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm: (š-/v./hl.): | 625/720/465 |