Litinová krbová kamna Apella Small moderního designu v provedení černý lak.
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003‐02255 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová kamna APELLA SMALL - černý lak německého výrobce Leda jsou menší kompaktní kamna moderního designu s mírně oblým designovým sklem a masivní konstrukcí. Dokonalé spalování a velká přikládací dvířka zvyšují komfort užívání.
Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou je i možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN APELLA SMALL:
– tepelně odolná kamna s vysokou akumulační kapacitou
– vysoká účinnost
– široká spalovací komora pro polena až 40 cm
– kvalitní litinová dvířka s oblým sklem pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
– pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou páčkou
– kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
– možnost připojení externího přívodu vzduchu (volitelné)
– zadní nebo horní vývod kouřovodu
– na dně velký litinový zvedací rošt a popelník
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 615,0 mm |
| Hmotnost: | 155,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm: (š./v./hl.): | 635/725/445 |