Litinová krbová kamna Apella moderního designu
v provedení černý lak.
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003‐02184 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová kamna APELLA - černý lak německého výrobce Leda jsou kompaktní kamna
moderního designu s velkým oblým sklem a masivní konstrukcí. Dokonalé spalování a široká přikládací dvířka zvyšují komfort užívání.
Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou je i možnost
připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN APELLA:
– tepelně odolná kamna s vysokou akumulační kapacitou
– vysoká účinnost
– široká spalovací komora pro polena až 50 cm
– kvalitní litinová dvířka s oblým sklem pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
– pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou páčkou
– kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
– možnost připojení externího přívodu vzduchu (volitelné)
– zadní nebo horní vývod kouřovodu
– na dně velký litinový zvedací rošt a popelník
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 618,0 mm |
| Hmotnost: | 212,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm: (š./v./hl.): | 784/764/540 |