Moderní krbová kamna Antik - antracitový plech, bílé boky s možností osazení dodatečné akumulace vyniknou v každém interiéru.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0420915620000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní krbová kamna ANTIC - antracitový plech, bílé boky jsou kamna ve tvaru válce, takže je můžete umístit k rovné stěně, do rohu i do středu pokoje.
Kamna ANTIC jsou vhodná do nízkoenergetických domů. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru .
Velké zaoblené sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního , sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem Easy control na boční straně kamen. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního odvodu spalin. Konvekční proudění teplého vzduchu je přes mřížky v horní desce.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (53 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | barevný lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 117,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 145,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 53,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 544/11153/544 |