Krbová kamna Ambition 8H - s dřevníkem, s litinovými dvířky jsou ideálním řešením pro vytápění větších prostor.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 8058-000081+40180052 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna Ambition 8H - s dřevníkem vynikají jednoduchým designem a účinným spalováním ! Kamna s velkým rovným sklem na šířku, které maximalizuje pohled na tančící plameny, nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností 80% vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Proti modelu Ambition 5 mají větší hloubku ohniště, šířka je stejná.
Kamna stojí na otevřeném ocelovém podstavci - dřevníku. K dřevníku je možné dokoupit ocelová čelní dvířka a zadní plech (volitelné příslušenství).
Kamna mají litinová dvířka a ocelový plášť z masivní kamnářské oceli, vystýlka i bezroštové dno je
z vermikulitu, Otvírání dvířek je pomocí nerezové kliky, která se během topení nenahřeje tolik jako standartní ocel. Regulace primárního , sekundárního i terciálního vzduchu je jedním táhlem pod dvířky. Kamna jsou testována na těsnost spalovací komory.
Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod pr. 120 mm je horní nebo zadní.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 817,0 mm |
| Hmotnost: | 134,0 kg |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 550/920/418 |