Teplovodní krbová kamna Alytus II - černý plech a bílá kachle na bocích a horní desce . Výkon do vody 7,8 kW.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0434517600000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová teplovodní krbová kamna Alytus II s výměníkem - černý plech, kachle bílá potěší každého, kdo má rád jednoduché linie. Kamna jsou na horní desce a bocích ozdobena keramickou kachlí v barvě bílé.
Kamna mají celkový výkon 3,3 - 10,2 kW, z toho 7,8 kW do vody a cca 2,4 kW do okolního prostoru.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Dvířka mají tříbodové zavírání, které zajišťuje těsnost zavření.
Externí vzduch pro hoření přichází do kamen přírubou pr.100 mm ze zadní stěny. Množství vzduchu se reguluje jedním ovládacím prvkem Easy Control v pravém horním rohu kamen u zadní stěny. Tento model má horní vývod kouřovodu pr. 150 mm.
V horní zadní části kamen je zatápěcí klapka, kterou v případě zhoršeného tahu otevřete a po roztopení kamen uzavřete.
Teplovodní výměník se čistí pomocí táhla (součástí dodávky) a stírací lišty z čelní strany.
Do kamen lze doplnit vychlazovací smyčku jako ochranu proti přetopení kamen (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Maximální výkon: | 10,2 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 7,8 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 14,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 184,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 153,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 551/1002/539 |