Teplovodní krbová kamna Almo II v černém plechu, o výkonu 7,8 kW do vody.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0434518020000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová teplovodní krbová kamna Almo II - černý plech potěší každého, kdo má rád jednoduché
linie. Kamna mají celkový výkon 10 kW, z toho 7,8 kW do vody a cca 2,2 kW do okolního prostoru.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Dvířka mají tříbodové zavírání, které zajišťuje těsnost zavření. Externí vzduch pro hoření přichází do kamen přírubou pr.100 mm v zadní stěně. Množství vzduchu se reguluje jedním ovládacím prvkem Easy Control v pravém horním rohu kamen u zadní stěny. Tento model má horní vývod kouřovodu pr. 150 mm.
V horní zadní části kamen je zatápěcí klapka, kterou v případě zhoršeného tahu otevřete a po roztopení kamen uzavřete.
Teplovodní výměník se čistí pomocí táhla a stírací lišty z čelní strany.
Do kamen lze doplnit vychlazovací smyčku jako ochranu proti přetopení kamen (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Maximální výkon: | 10,2 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 7,3 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 14,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 184,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 142,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 492/983/527 |