Litinová krbová kamna Allegra Small
s dřevníkem a čistým spalováním.
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003‐01912drevnik |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová kamna ALLEGRA SMALL s dřevníkem od německého
výrobce Leda jsou kompaktní kamna s masivní konstrukcí a velkým prosklením.
Kamna jsou díky nižšímu výkonu a dokonalému spalování vhodná do
menších interiérů. Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou
je i možnost připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN ALLEGRA SMALL s dřevníkem:
- topeniště usazené na otevřeném litinovém podstavci, který slouží jako dřevník
– tepelně odolná kamna s vysokou akumulační kapacitou
– vysoká účinnost
– spalovací komora pro polena až 33 cm
– kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
– pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou pákou
– kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
– možnost připojení externího přívodu vzduchu (volitelné)
– zadní nebo horní vývod kouřovodu
– na dně velký litinový zvedací rošt a popelník
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 125 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 670,0 mm |
| Hmotnost: | 135,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 500/770/392 |