Litinová krbová kamna Allegra s bočními přikládacími dvířky.
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003‐01799 |
| Dostupnost | skladem |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová kamna ALLEGRA - boční přikládání od německého výrobce Leda jsou kompaktní kamna s masivní konstrukcí a velkým prosklením. Dokonalé spalování a pohodlné přikládání s možností přikládání dlouhých polen i z pravého boku kamen zvyšuje komfort užívání.
Povrchová úprava je černý matný lak. Nespornou výhodou je i možnost
připojení přívodu vzduchu z exteriéru.
PŘEDNOSTI KAMEN ALLEGRA:
– tepelně odolná kamna s vysokou akumulační kapacitou
– vysoká účinnost
– široká spalovací komora pro polena až 50 cm
– na dně velký litinový zvedací rošt a popelník
– kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
– boční dvířka na pravé straně kamen pro čisté a bezpečné přikládání
- odnímatelná nerezová klika pro otvírání bočních dvířek
– pohodlné ovládání spalovacího vzduchu jednou páčkou
– kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
– možnost připojení externího přívodu vzduchu (volitelné)
– zadní nebo horní vývod kouřovodu
Kamna Allegra máme vystavena na prodejně v Ratajích !
Akce platí na vystavený kus !
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Maximální výkon: | 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 240,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 600,0 mm |
| Hmotnost: | 155,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm: (š-/v./hl.): | 650/720/482 |