Krbová kamna Aduro 9.7 - boční prosklení s horním nástavcem s akumulačními prstenci a s velkým obloukovým sklem.
| Výrobce | Aduro |
| Kód produktu | Aduro 9.7 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna ADURO 9.7 - boční prosklení, s horním nástavcem s akumulačními prstenci (60 kg), s luxusním vzhledem zaoblených tvarů, s velkým čelním sklem a bočním prosklením, které maximalizují pohled na tančící plameny. Kamna nabízí výkon 6 kW.
Kamna Aduro jsou opatřena automatickou regulaci přisávání vzduchu Aduro-tronic automatic, která je patentována společností Aduro a umožňuje dosáhnout optimálního průběhu spalování při minimální spotřebě paliva a minimálním úniku pevných částic do ovzduší. Automatický systém kontroly přisávání vzduchu pracuje na mechanickém základě bez potřeby elektrické energie.
Kamna Aduro mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen).
Tento model nemá možnost napojení externího přísunu vzduchu.
Kamna mají na dně rošt s popelníkem, vystýlka ohniště je z vermikulitu.
Otvírání dvířek je pomocí madla pod dvířky. Ve spodní části je za dvířky prostor pro uložení dřeva.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu,
Kamna jsou vyšší o horní nástavec s integrovanou akumulační hmotou - akumulačními prstenci (60 kg) pro prodloužení předávání sálavého tepla do prostoru .
Kamna lze navíc doplnit kamennou horní deskou z vápence, pískovce nebo mastku.
(volitelné příslušenství).
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 370,0 mm |
| Hmotnost: | 169,0 kg |
| Maximální délka polen: | 39,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 60,0 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 500/1500/447 |