Krbová kamna Aduro 9.5 LUX - boční prosklení s velkým designovým podtmaveným sklem.
| Výrobce | Aduro |
| Kód produktu | Aduro 9.5 Lux |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna ADURO 9.5 LUX - boční prosklení s luxusním vzhledem zaoblených tvarů,
s velkým designovým čelním sklem a bočním prosklením, které maximalizují pohled na tančící plameny. Kamna nabízí výkon 6 kW.
Kamna Aduro jsou opatřena automatickou regulaci přisávání vzduchu Aduro-tronic automatic, která je patentována společností Aduro a umožňuje dosáhnout optimálního průběhu spalování při minimální spotřebě paliva a minimálním úniku pevných částic do ovzduší. Automatický systém kontroly přisávání vzduchu pracuje na mechanickém základě bez potřeby elektrické energie.
Kamna Aduro mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen).
Kamna mají na dně rošt s popelníkem, zadní deska ohniště je z vermikulitu.
Otvírání dvířek je pomocí madla pod dvířky. Ve spodní části je výsuvná zásuvka pro uložení dřeva.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu pr. 80 mmje ze zadní nebo spodní strany. Kamna lze navíc doplnit kamennou horní deskou z vápence, pískovce nebo mastku (volitelné příslušenství).
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 082,0 mm |
| Hmotnost: | 120,0 kg |
| Maximální délka polen: | 39,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 500/1200/458 |