Krbová kamna Aduro 23 - boční prosklení, varná plotýnka jsou malá praktická kamna s prostorným ohništěm.
| Výrobce | Aduro |
| Kód produktu | Aduro 923 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna ADURO 23 - boční prosklení, varná plotýnka jsou malá praktická kamna oválného protáhlého tvaru s bezroštovým ohništěm na polena dlouhá 50 cm, na kterých během topení i uvaříte ! Kamna s velkým čelním sklem a bočním prosklením, které maximalizují pohled na tančící plameny, mají výkon 6,3 kW (3-9 kW), takže spolehlivě vytopí větší prostor.
Kamna Aduro jsou opatřena automatickou regulaci přisávání vzduchu Aduro-tronic automatic, která je patentována společností Aduro a umožňuje dosáhnout optimálního průběhu spalování při minimální spotřebě paliva a minimálním úniku pevných částic do ovzduší. Automatický systém kontroly přisávání vzduchu pracuje na mechanickém základě bez potřeby elektrické energie.
Kamna Aduro 23 mají primární přívod vzduchu, sekundární přisávání fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen).
Tento model nemá možnost napojení externího přísunu vzduchu.
Kamna mají plné dno, vystýlka ohniště je z vermikulitu.
Otvírání dvířek je pomocí madla pod dvířky. Ve spodní části je otevřený prostor pro uložení dřeva.
Kouřovod pr. 125 nebo 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,3 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 573,0 mm |
| Hmotnost: | 57,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 360/700/605 |